Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka

Aktualności

Kilimandżaro - ekipa w komplecie na szczycie

Data: 2022-06-25 18:45:00

Dzisiaj o 8.30 rano nasza grupa w komplecie stanęła na wierzchołku Uhuru Peak. Po 5 dniach i 1 nocy marszu na szczyt stanęli ponad chmurami na Dachu Afryki. Gratulujemy sukcesu! Tym samym rozpoczęliśmy kolejny sezon na Kilimandżaro...

Ararat - wejdź z nami na pięciotysięcznik

Data: 2022-06-17 19:00:00

Pierwsza ekipa Ararat już zdobyła! Gratulacje dla uczestników i naszej liderki Ani ;) Aż 4 razy zamierzamy w tym sezonie odwiedzić Turcję, by wejść na jej najwyższy szczyt. Kto jeszcze planuje urlop i chce aktywnie spędzić czas - zapraszamy!

Gwarancja Turystyczna 2022-23

Data: 2022-05-11 08:00:00

By zapewnić Wam bezpieczeństwo w podróży, jako Tour Operator każdego roku odnawiamy gwarancję ubezpieczeniową. Przez Signal Iduna PTU S.A. zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani pod względem możliwości zabezpieczenia finansowego naszych wypraw. Gwarantujemy, że Twoje pieniądze i Twój url...

Mera Peak zdobyte

Data: 2022-05-06 11:37:00

"Ruszyliśmy na atak szczytowy... trafiliśmy w okno pogodowe... plan się udał znakomicie." Takie wieści dostajemy w dniu 5 maja, kiedy nasza grupa o 8 rano staje na szczycie Mera Peak na wysokości 6476 m n.p.m. Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY!

W sercu Himalajów - w bazie pod Everestem

Data: 2022-05-04 11:56:00

Nasza grupa "everestowa" osiągnęła wczoraj cel główny wyprawy i zameldowała się w bazie pod Czomolungmą. To miejsce zawsze robi ogromne wrażenie i budzi wiele emocji. Zdobyli też Kala Pattar, by o brzasku słońca podziwiać Everest, Lhotse i wiele innych pięknych gór.

Pokaż więcej

Dlaczego my

 

 

Adventure24 to doświadczenie ludzi, osiągnięcia, wiedza oraz niezapomniane wrażenia, które pragniemy Wam przekazać...


Jesteśmy Tour Operatorem i mamy pełne uprawnienia do organizowania  wypraw na cały świat.


Nasza oferta jest skierowana do odbiorcy indywidualnego oraz do firm.  Zapraszamy zarówno nowicjuszy jak i doświadczonych zdobywców przygód na lądzie, w wodzie i powietrzu. Organizujemy wyprawy górskie, trampingowe, imprezy integracyjne, teambuliding oraz szkolenia specjalistyczne.


Oferta jest szyta na miarę, staramy się aby zaspokoiła potrzeby każdego z naszych klientów. Profesjonalnie przygotowany program dostosowujemy do wymagań i możliwości uczestników.


Adventure24 to zespół ludzi z dużym doświadczeniem. Specjalizujemy się w wyprawach górskich oraz w wyjazdach integracyjnych połączonych ze szkoleniami - w myśl zasady przyjemne z pożytecznym. W naszych strukturach  działają: organizatorzy turystyki, szkoły wspinania, szkoły nurkowania, szkoły skoków spadochronowych, licencjonowani przewodnicy górscy, instruktorzy etc.  Umiejętności i wiedza naszych liderów są dla nas sprawą priorytetową.

 


Co nas wyróżnia?

 

- byliśmy na wszystkich kontynentach świata,

 

- zdobyliśmy "KORONĘ ZIEMI"  - wszystkie najwyższe szczyty kontynentów,

 

- ciągle poszerzamy naszą ofertę aby sprostać Państwa oczekiwaniom,

 

- współpracujemy z najlepszymi pilotami, liderami, instruktorami w danej dziedzinie czy destynacji,

 

- nasi liderzy/opiekunowie grupy to zdobywcy wielu wysokich górskich szczytów mający duże doświadczenie w tym względzie,

 

- mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników naszych wypraw organizujemy kursy i szkolenia, w tym kurs medycyny górskiej i wysokościowej,

 

- byliśmy organizatorami wyprawy "SZPIK NA SZCZYT" - wśród uczestników były osoby po przeszczepach szpiku kostnego oraz dawcy i lekarze transplantolodzy.  Ambasadorkami wyprawy były Martyna Wojciechowska oraz Anna Czerwińska.
/ relacje z tej  wyprawy można odnaleźć na www.szpiknaszczyt.pl /

 


Mamy więc powody, by móc polecać swoje usługi jako organizatora godnego zaufania  ;)


Razem pracowaliśmy dla wielu firm polskich i zagranicznych, a także dla setek indywidualnych klientów.
Mamy nadzieję pracować także dla Państwa !

 


Pozdrawiamy
Adventure24 Team

 

 

 


Pliki do pobrania: