Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka

« Powrót do listy

Świadczenia

 

 

 

CENA ZAWIERA:

 

- przejazd do Włoch
- transfery na miejscu, w tym wycieczkę do Bolzano
- hotele min. 4*
- wyżywienie 3xdziennie
- sprzęt do ferrat
- wypożyczenie rowerów
- ubezpieczenie

 

 

 

CENA NIE ZAWIERA:

 

- wycieczek fakultatywnych oraz nie ujętych w programie, w tym atrakcji dodatkowych w Bolzano (wstęp do muzeum ok. 10 euro)
- dodatkowych napojów typu cola, itp.
- alkoholu
- wydatków własnych

 

 

 

Zasady i płatności

 

KALKULACJA INDYWIDUALNA DLA KLIENTA

DOLOMITY - VIA FERRATY, TREKKING, ROWERY

O wyprawie
Informacje praktyczne
Terminy i cena
Galeria
CZAS:

NA ZAMÓWIENIE

SEZON WYJAZDU:

LATO

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW:

NA ZAMÓWIENIE

ORGANIZACJA:

Adventure24

Zapisz się/Zapytaj
Opis wyprawy:

Wspaniałe Dolomity – trekking w górach

 

Cortina d'Ampezzo to „Królowa włoskich Dolomitów”, położona w samym sercu tych gór jest ich perłą i naszą bazą noclegową. Dolomity, to rozległy obszar górski z charakterystycznymi kilkusetmetrowymi basztami, turniami, strzelistymi iglicami, poszarpanymi graniami, rozległymi piarżyskami, czy głębokimi dolinami, które czynią je jedynym w swoim rodzaju. Baśniowego klimatu, rzucającego potężny urok na każdego odwiedzającego, dodaje przepiękna zieleń górskich pastwisk, kontrastująca z pnącymi się w górę, białymi skałami.

 

Jedne z najpiękniejszych gór świata, to właśnie Dolomity. Trekking wśród tak bajecznych widoków, stanowi doskonałą propozycję na aktywne spędzenie czasu. Przepiękne szlaki turystyczne dostępne są zarówno dla rodzin z dziećmi i niedzielnych spacerowiczów. Dla nieco bardziej wymagających czekają trudniejsze trasy, tzw. via ferraty, na ekstremalnych wspinaczach kończąc. Jednym słowem: każdy znajdzie coś dla siebie.

Marmolada, Dolomity- trekking via ferrata

 

Zakosztujemy ferraty, która bez wątpienia jest przedsmakiem prawdziwej wspinaczki. Stalowe liny, stopnie, drabinki, mosty i inne elementy pomogą nam pokonać wybraną trasę, a cała przygoda pozostawi niezapomniane wrażenie, a może nawet mały niedosyt... Z bliska zetkniemy się z najwyższym szczytem Dolomitów, Marmoladą (3343 m), w którego rejon udamy się trekkingowo, by z góry spojrzeć na wspaniałą panoramę okolicznych turni, iglic czy szczytów.

 

Dolomity- nie tylko trekking

 

Latem okolice to także idealne miejsce na wycieczki rowerowe, a wybranie się choć na jedną z nich, to niemalże konieczność. Dobra zabawa w samym sercu Dolomitów gwarantowana!

 

Niepowtarzalny klimat, dookoła piękne zielone wzgórza i winnice, z Dolomitami gdzieś w oddali, wąskie i kręte uliczki, a wokół mnóstwo kawiarenek pełnych ludzi praktycznie od rana do nocy – to uroki Bolzano, które na pewno Wam się spodoba. A spotkanie z Człowiekiem Lodu może nawet przeszyje zimnem na wskroś.

 

Skrócony opis programu:

 

Dzień 1. Wyjazd z Polski
Przejazd do miejscowości Cortina d'Ampezzo.

 

Dzień 2. Via ferrata – rejon Tre Cime di Lavaredo
Po śniadaniu przejazd piękną i krętą drogą w okolicę Tre Cime di Lavaredo – symbol Dolomitów. Działalność ferratowa i trekkingowa w okolicy. Po południu powrót do Cortiny i zakwaterowanie w hotelu lub na kempingu.

 

Dzień 3. Trekking - Marmolada
Działalność trekkingowa w rejonie najwyższego szczytu Dolomitów. Powrót do Cortiny, odpoczynek. Nocleg w hotelu lub  na kempingu.

 

Dzień 4. Bolzano
Wycieczka do Bolzano, gdzie odwiedzimy między innymi Człowieka Lodu. Na wieczór powrót do Cortiny. Nocleg w hotelu lub  na kempingu.

 

Dzień 5. Dzień rowerowy
Wypożyczamy rowery i ruszamy w emocjonującą podróż na dwóch kółkach. Powrót do Cortiny. Nocleg w hotelu lub  na kempingu.

 

Dzień 6. Dzień wolny lub powrót do kraju

 

 

Nasze biuro kompleksowo zajmuje się organizacją przelotu - rezerwacją I zakupem biletów lotniczych. Kwestie indywidualne pozostają do ustalenia.

 

Do wyprawy Z ekipą Adventure 24 możesz dołączyć również w pojedynkę - Gwarantujemy towarzystwo Miłośników gór i Przygody.

 

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ PRZYGODĘ! :-)

 

 

Pogoda i czas:

poproś o szczegółową ofertę pdf

 

APTECZKA

Każdy powinien posiadać osobistą apteczkę, a w niej: leki przeciwbólowe oraz na gardło. Poza tym dobre kremy z filtrem UV lub tak zwane blokery (promieniowanie słoneczne w górach jest bardzo wysokie), plastry.

 

NOCLEGI
Śpimy w hotelach minimum **** lub  na kempingach. Wybór należy do klienta.

 

Nasze rekomendacje dotyczące różnych modeli butów trekkingowych, górskich, raków i innego sprzętu.
Zakup sprzętu nie jest rzeczą prostą. Dlatego oferujemy naszą pomoc. Chętnie doradzimy lub pomożemy w ewentualnych zakupach.Posiadamy liczne kontakty i możliwości zniżek dla naszych uczestników u partnerów, z którymi współpracujemy.

 

Polecamy sklep internetowy 8a.pl.
Przed zakupem zapytaj nas o kupon lub kod rabatowy przygotowany specjalnie dla Ciebie.

 

 

Dla tej wyprawy nie ustalono jeszcze żadnych terminów.