Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka

Aktualności

I znów na Afrykę patrzymy z góry...

Data: 2017-09-17 22:09:00

Z Kilimandżaro nie rozstajemy się ani na chwilę. Dopiero co w piątek nasza ekipa stanęła na szczycie - ZDOBYWCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!, a już pakujemy plecaki na kolejne wejście. Trwają też zapisy na kolejny rok...

Wszyscy na ELBRUSIE!

Data: 2017-08-16 13:07:00

Dzisiaj o godzinie 10:00 Tomek z grupą zdobyli najwyższą górę Kaukazu! Zdobywcom składamy ogromne GRATULACJE i trzymamy kciuki za szczęśliwe zejście w dolinę!

Kolejna grupa na szczycie Kazbeku!

Data: 2017-08-14 09:47:00

Kolejna grupa Adventure24, tym razem pod wodzą Tomka, stanęła na szczycie Kazbeku!!! Ogromne GRATULACJE dla naszych zdobywców i powodzenia na najwyższej górze Kaukazu!

ELBRUS zdobyty!

Data: 2017-07-29 11:55:00

W miniony czwartek w komplecie stanęliśmy na najwyższym szczycie Kaukazu! Ogromne GRATULACJE dla naszych zdobywców!!! Jesteście wielcy!

Ostatnie wolne miejsca na Kazbek i Elbrus

Data: 2019-05-28 00:24:00

Myślicie o tym by zdobywać kaukaskie szczyty? Mamy ostatnie wolne miejsca na wyprawy na Kazbek i Elbrus w nadchodzącym sezonie letnim. To ostatni moment na zgłoszenia. Piszcie, dzwońcie i pytajcie...

Pokaż więcej

Działamy z Wami...

Dodano: 2020-04-20 10:51:00

 

Witajcie,

 

    codziennie odbieramy od Was maile i telefony z zapytaniami czy pracujecie, jakie plany, co dalej?… Dziękujemy, że jesteście z nami ;) Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie, które od Was otrzymujemy, jesteśmy wdzięczni za zrozumienie w chwili gdy sami również zmagacie się ze skutkami epidemii.

 

    Czy pracujemy? - Tak, jesteśmy i działamy dla Was i nie zamierzamy się poddawać.

Czas, kiedy musimy czekać na poprawę sytuacji związanej z koronawirusem, wykorzystujemy na znajdowanie nowych rozwiązań i planowanie nowych destynacji. Chcemy, by nasza praca była jeszcze bardziej efektywna i przynosiła Wam jeszcze więcej zadowolenia ;)

 

    Jakie plany? - Wyprawy zaplanowane na kwiecień i maj przesunęliśmy na październik i listopad, by w jesiennej scenerii realizować marzenia podczas trekkingu do bazy pod Everestem czy Sanktuarium Annapurny.

W sytuacji, kiedy paskudny wirus krzyżuje plany niemal wszystkim, bacznie obserwujemy sytuację związaną z epidemią na świecie, śledzimy komunikaty MSZ i WHO, kontaktujemy się z kontrahentami w krajach, które odwiedzamy podczas naszych wypraw. W świetle tego na bieżąco będziemy podejmowali decyzje dotyczące kolejnych naszych wyjazdów i z każdym z uczestników zapisanych na wyprawy na pewno się skontaktujemy.

 

    Co dalej? - Czekamy, tak samo jak i Wy, na czas kiedy będzie można ruszyć w świat ;)

 

A tymczasem:

- przesyłamy Wam oferty i udzielamy wszelkich informacji dotyczących proponowanych przez nas wypraw,

- udzielamy rad i wskazówek jak się do wyprawy należy przygotować, jak zadbać o kondycję czy jak spakować plecak,

- pomagamy w wyborze sprzętu, odzieży, butów, oferując również zniżki w zaprzyjaźnionych sklepach,

(dlatego) zachęcamy do kontaktu ;)

 

    Jako legalny ORGANIZATOR TURYSTYKI (TOUR OPERATOR) zarejestrowany w Polsce gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam środków finansowych, a każda osoba podpisująca z nami umowę na wyjazd jest objęta ubezpieczeniem w ramach Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Na naszych wyprawach, oprócz opieki polskiego lidera, zapewniamy opiekę lokalnych przewodników.

Gwarancja Turystyczna jaką zapewniamy chroni Was w czasie podróży, a w sytuacjach, gdy wyjazd zostaje odwołany, zwrot wpłaconych środków jest naszym obowiązkiem. Pamiętajcie, że podmioty nie zarejstrowane w Polsce nie gwarantują Wam takiego komfortu prawnego, nie są również objęte żadną urzędową gwarancją w Polsce. Oznacza to, że w sytuacjach spornych nie macie żadnego prawa dochodzenia zwrotów czy odszkodowania na terytorium Polski. Szczególnie w obecnym czasie warto na to zwracać uwagę. Na forach turystycznych już można przeczytać o wielu przypadkach całkowitej utraty pieniędzy.

 

    To niewątpliwie elementy, na które warto zwracać uwagę decydując się nie tylko na miejsce, ale również w czyje ręce powierzacie swój wymarzony urlop.

 

    Cieszymy się, że obdarzacie nas zaufaniem i zwracacie się do nas gdy snujecie śmiałe górskie plany. Jesteśmy gotowi by Wam pomagać, bo już tęsknimy by znów z Wami się spotkać ;)

 

Trzymajcie się zdrowo!

 

Zespół Adventure24