Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka

Aktualności

Nowy Rok na szczycie

Data: 2018-01-04 13:03:00

Z radością informujemy, że mamy już „na koncie” pierwszy szczyt w Nowym Roku. Wystartowali w Sylwestra przed północą by rankiem 1 stycznia powitać dzień na Uhuru Peak – najwyższym wierzchołku Kilimandżaro. Całej ekipie serdecznie GRATULUJEMY!

Świąteczna promocja wyjazdów

Data: 2017-12-24 10:39:00

Z okazji świąt i Nowego Roku mamy dla Was promocję, która potrwa tylko do ostatniego dnia starego roku. Na nasze wyprawy od początku lata do końca roku oferujemy do 500 zł zniżki! Więc nie czekajcie tylko wpisujcie się! Pamiętajcie - promo tylko do 31 grudnia ;)

Radosnego świętowania!

Data: 2017-12-22 21:43:00

Święta to czas kiedy w magicznym blasku choinki rodzą się nowe marzenia. Życzymy Wam zawsze dużo siły i odwagi by szczęśliwie je realizować i tworzyć piękne wspomnienia....

Zaczynamy szkolenia w Tatrach...

Data: 2017-12-15 12:18:00

Trzy,dwa,... Śniegu w Tatrach coraz więcej, a my już w ten weekend startujemy ze szkoleniami zimowymi w ramach kursu turystyki wysokogórskiej. Mamy aż 15 potwierdzonych terminów, zatem na Hali Gąsienicowej będziemy gościć niemal do końca kwietnia. Oby słońca nie zabrakło!

Pokaż więcej

O NAS

Adventure24.pl to licencjonowana agencja podróżniczo-trekkingowa. W naszych strukturach działają między innymi organizatorzy turystyki, licencjonowani przewodnicy górscy, instruktorzy, szkoły wspinania, szkoły nurkowania i skoków spadochronowych. Wszystkich łączy pasja, profesjonalizm i doświadczenie.


Każda nowa podróż, czy to wyprawa na Island Peak, Kilimandżaro, trekking w Himalajach czy wyjazd do Kenii, stanowi dla nas nowa przygodę, którą chcemy dzielić z uczestnikami, oferując im swoje wsparcie, pomoc, czuwając nad ich stanem zdrowia i przebiegiem wycieczki. Podróżują z nami zarówno doświadczeni zdobywcy szczytów, miłośnicy wspinaczki i osoby zaprawione w trekkingu, jak i nowicjusze. Z nami można rozpocząć swoją przygodę w każdym wieku, bez względu na płeć, umiejętności czy doświadczenie. Program każdego wydarzenia dostosowujemy do możliwości i oczekiwań uczestników.


Nasza oferta jest zróżnicowana i obejmuje wyprawy trekkingowe, wspinaczkowe, krajoznawcze oraz wyjazdy integracyjne i szkolenia (w tym kurs medycyny górskiej i wysokościowej czy kursy lawinowe). Z nami masz szansę zdobyć Koronę Ziemi, czeka Cię wyprawa w Himalaje czy odkrywanie tajemnic Sahary. Możesz dotrzeć gdzie tylko zechcesz, do najdalszych zakątków świata. Organizację bierzemy na siebie – byś mógł czuć się pewnie i wziąć z wyprawy jak najwięcej.

 

 

TOMASZ KOBIELSKI - lider agencji

 

Doświadczony wspinacz i alpinista, a także świetny organizator wyjazdów i wypraw w najdalsze zakątki Świata. Jeden z pierwszych Polaków zdobywców "KORONY ZIEMI" , wszystkich najwyższych szczytów kontynentów. Od 20 lat członek Klubu Wysokogórskiego Gliwice. Zdobywca 2 szczytów 8-tysięcznych, w tym Mount Everest. Współorganizator i członek wyprawy Martyny Wojciechowskiej na Mt. Everest. Członek polskiej wyprawy na K2 w 2010 roku, która dotarła mimo niepogody jako jedna z nielicznych grup do obozu 4-go na wys. 7900 m.n.p.m. na drodze Basków. W roku 2012 w 2 osobowej wyprawie bez tlenu i szerpów na 4 górę Świata Lhotse 8516 m.n.p.m. osiągnął wysokość 8200 m.n.p.m. Wycofanie z powodu pogarszającej się pogody

 

 

DR  PATRYCJA  JONETZKO

 

Nasz wyprawowy lekarz. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, Doktor Uniwersytetu Medycznego w Insbruku (Austria). Ukończyła studia podoktoranckie z Medycyny Tropikalnej na Uniwersytecie Mahidol w Bangkoku.

Zawsze marzyła o połączeniu pracy medyka z zamiłowaniem do podróży.  Ukończyła studium Medycyny Wysokościowej i Górskiej. Wiedzę pogłębiła szerokim doświadczeniem klinicznym zdobytym w czasie pracy w Himalajach, gdzie prowadziła stację ratowniczą Machermo na wys. 4600 m.  Prowadzi szkolenia z medycyny wysokościowej.  Bez wątpienia jeden z najlepszych lekarzy wysokościowych z praktyką na świecie.

 

SYLWIA BUKOWICKA

 

Od dziecka mocno związana ze sportem. Taterniczka jaskiniowa i powierzchniowa. W 2002 roku została pierwszą laureatką prestiżowej Nagrody im. Andrzeja Zawady za dotychczasowe wówczas osiągnięcia górskie dla najlepiej zapowiadającego się młodego podróżnika. W 2003 roku wyróżniona nagrodą KOLOSA w kategorii Alpinizm za zdobycie dwóch ośmiotysięczników w ciągu jednego roku: Gasherbruma II i Cho Oyu.  

Od paru lat zajmuje się organizacją wypraw górskich, trekkingowych i podróżniczych oraz imprez pokrewnych.

 

JADWIGA SLADECZEK

 

Pilotka i organizatorka wypraw.  Rusza w drogę, by spotykać ludzi, by zachwycić się przyrodą lub posłuchać ciszy gdzieś na górskim szlaku. Zapisać w pamięci, a potem dzielić się z innymi wciąż na nowo odkrywając radość przygody.  Lubi ruch i kontakt z przyrodą. Najchętniej podczas jazdy na rowerze lub górskich trekkingów.

Na co dzień w biurze opowiada o wyprawach i przypomina co jeszcze należy zapakować do plecaka. Każda podróż jest dla niej źródłem nowych pomysłów i inspiracją do stawiania sobie kolejnych celów.

 

JOANNA PIOTROWICZ  -  Instruktor Taternictwa PZA,  Instruktor Wspinaczki Wysokogórskiej MSiT

 

Wspina się od 1980 r. W 1987 r. ukończyła  Kurs Instruktora Wspinaczki Skalnej i Taternictwa i od tej pory jest czynnym instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu.  W 2006 r. uzyskała uprawnienia państwowe - stopień Instruktora Dyscypliny Sportu Wspinaczki Wysokogórskiej.

Poza Tatrami wspinała się w Alpach, na Bałkanach i w Himalajach. Na swoim koncie ma dwa siedmiotysięczniki.

 

KRZYSZTOF WRÓBEL - instruktor wspinania PZA

 

Firma sama w sobie! Ponad 30 lat wspinaczkowego doświadczenia. Ma na swoim koncie ponad 3 tysiące dróg wspinaczkowych, a od 6 lat przekazuje swoje umiejętności i doświadczenia jako instruktor Polskiego Związku Alpinizmu. Posiada również uprawnienia państwowe IWS UKFIS.

Uczestnik kilkudziesięciu wyjazdów wspinaczkowych, od Hiszpanii po Krym. Założyciel jednej z najbardziej popularnych szkół wspinania ABC Wspinania.

 

JACEK  PAŁKIEWICZ

 

Nasz absolutnie honorowy prowadzący wypraw do Amazonii !

Znany eksplorator i odkrywca Jacek Pałkiewicz, członek Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie. Odkrywca żródeł Amazonki! Przygotowuje  wyprawy do dżungli amazońskiej. Tylko on jest w stanie zapewnić smak niepowtarzalnej przygody w ekskluzywnym stylu. Dużo mocnych wrażeń i nieunikniony zastrzyk adrenaliny na łonie pierwotnej natury, pośród tubylczych plemion. Wszystko z dala od zatłoczonych wakacyjnych szlaków, u boku doświadczonego podróżnika będącego gwarancją jakości i profesjonalizmu, a także bezpieczeństwa w niedostępnych, ale też i najciekawszych zakątkach naszej planety.

 

ALEKSANDRA PLEWKA

 

Pilot wypraw do Ameryki Łacińskiej. Zakochana w tamtejszej kulturze, ludziach, krajobrazach, jedzeniu, tańcu...   Prywatnie odwiedziła 40 krajów świata.  Publikuje artykuły o tematyce podróżniczej i społeczno - politycznej.   Kończy studia w Centrum Studiów Latynoamerykańskich. Pracuje również jako przewodnik po Warszawie.

 

ZBYSZEK  DOMALEWSKI

 

Instruktor spadochronowy AFF, tandem pilot...

Skoki to całe jego życie! Swoją przygodę ze skokami rozpoczął wiosną 2000 roku w Nowym Targu, dziś na swoim koncie ma już prawie 3000 skoków! W sierpniu 2007 roku, został instruktorem AFF największej światowej federacji spadochronowej USPA. Od tego czasu z pasją przekazuje swoją wiedzę młodym adeptom spadochroniarstwa i wprowadza ich w podniebny świat.

W sezonie spotkacie go przede wszystkim na lotnisku w Chrcynnie pod Warszawą, poza sezonem prowadzi szkolenia między innymi w słonecznej Hiszpanii. Uważajcie na niego na lotnisku! - Zaraża swoim optymizmem i skoczną pasją  ;)

 

 

CEZAR - Argentyna

 

Nasz przewodnik i opiekun grupy podczas wyprawy na Aconcaguę.

 

REWARD -  Tanzania

 

Nasz człowiek pod Kilimandżaro i na Safari. Obok naszych polskich liderów dba o to aby wszystkie nasze grupy w Tanzani były dopieszczone. Wiele lat doświadczeń w organizacji trekkingów na afrykańskie szczyty oraz wspaniałych Safari.

 

STANLEY -  Tanzania

 

Lider przewodników na Kilimandżaro. Razem z naszymi polskimi przewodnikami dba o Wasze bezpieczeństwo na trekingu. Na stokach Kilimandżaro pracuje już 9 lat w tym 5 jako główny przewodnik grup.